O soutěži

Na okrese Blansko se každý zajímá o sport, diskotéky, kino... ale už ne tolik o ochotnická divadla. Proto jsme se my- děti, mládež a někteří dospělí - rozhodli pro tuto soutěž ochotnických divadel na okrese Blansko. Lidé si snad více všimnou, kolik zajímavých představení a talentovaných herců tu máme.

Soutěž nebude ve formě divadelní přehlídky, ale pouze jako divácká anketa.

Soutěží se ve čtyřech kategoriích - divadelní hra, herec, herečka a režie. Vyhlášení se bude konat 1. května 2010 v 18:00 hodin  v orlovně v Kotvrdovicích. Měsíc se bude hlasovat prostřednictvím SMS - z jednoho čísla jeden hlas. Nominace naleznete na našich webových stránkách pod jednotlivými články přihlášených souborů.

Hlasovat můžete  z jednoho čísla neomezeně. U každého souboru má herec, herečka, hra a režie přiřazené své vlastní číslo. Hlasování tedy probíhá jako ve všech známějších anketách - formou KATEGORIE ČÍSLO, například HEREC 99. SMS odesílejte na číslo 720 522 446. 

Tak stejně můžete hlasovat na náš email dsokresu@seznam.cz, kam můžete z jednoho emailu poslat jeden hlas do každé kategorie.

 

Těší se na vás David Stehlík a Lucie Čejková